Věrnostní program

Dobrá karta COOP je název unikátního věrnostního programu, kde můžou zákazníci ve všech našich prodejnách COOP Tuty a Jednota sbírat body. V čem spočívá základní princip VP Dobrá karta? Zákazníci jsou odměňováni za to, co automaticky dělají, tj. nakupují. Za každý svůj nákup dostávají body (1 Kč útraty = 1 bod).

Jak získám Dobrou kartu?

Dobrou kartu získám zdarma v našich prodejnách. Podmínkou pro vstup do věrnostního programu Dobrá karta COOP je dosažení věku 18 let a dále odevzdání řádně vyplněné přihlášky. Přihláška je součástí informační brožurky, kterou si mohu vyzvednout přímo na své prodejně nebo si ji mohu stáhnout na www.dobrakarta.cz a vyplněnou ji potom odevzdat opět na PJ.

Dobré slevy – aktuální nabídka

Nasbírané body si mohu vyměnit za slevu na vybrané výrobky, které běžně nakupuji. Díky Dobré kartě a svým bodům je můžu mít za mnohem nižší cenu.

Dobré volání – volné minuty za nákup

Rád telefonuji a SMSkuji, proto oceňuji možnost vyměnit si body za své nákupy za Dobré volání. Za výhodné balíčky volných minut a SMS díky svým bodům zaplatím pouhou 1 Kč.

Tradiční a oceňované privátní výrobky COOP

Privátní výrobky COOP se dělí na základní kategorie - Klasik, Coop Quality Standard a Premium, z nichž všechny jsou dodávany od prověřených výrobců a jsou prodávany pod vlastní značkou.