Služby zákazníkům

Platba kartou

Díky zavedení platebních terminálů můžete v každé naší prodejně platit bezhotovostně kartou.

COOP Mobil

Coop Mobil je český virtuální operátor

Bez smlouvy a bez závazků získáte výhodné volání.

Při pravidelném nákupování ve vybraných prodejnách sítě COOP voláte levněji o 20 %.
Účtujeme po vteřinách. Tento způsob účtování je nejvýhodnější, protože jde o reálné účtování skutečně provolaných vteřin a minut. Sdílení minut a SMS v rámci tarifu RODINA pro 1 – 3 SIM karty.

Více na www.coopmobil.cz

Výběr hotovosti na pokladně – CashBack

Moderní a stále více oblíbená služba výběru hotovosti na pokladně, známá pod názvem CashBack, umožňuje na označených pokladnách prodejen COOP vybrat pohodlně a rychle hotovost až 3000 Kč. Stačí, aby měl zákazník některou z platebních karet karetních asociací MasterCard nebo Visa a uhradil nákup v hodnotě minimálně 1 Kč. Výběr peněz na pokladně prodejen COOP je pro zákazníky pohodlnější, nemusí již kvůli vybírání hotovosti ztrácet čas hledáním a chozením na jiné výdejní místo, protože mají vše k dispozici ve „své“ prodejně. Při výběru peněz na pokladně pomocí karty Poštovní spořitelny nebo ČSOB je služba poskytována zdarma, takže zákazníci s těmito kartami ušetří za bankovní poplatky.

Platba složenek

Tuto službu využijí naši zákazníci k placení složenek, úhrady faktur a vkládání peněz na bankovní účet v hotovosti nebo prostřednictvím platební karty. Platba složenek je hojně využívána zejména v menších obcích .

Dobíjení mobilních telefonů

Možností dobití kreditu mobilních telefonů je několik, jeden z nejjednodušších způsobů najde zákazník přímo v prodejně . U pokladny stačí pouze oznámit výši částky a číslo telefonu, o ostatní se postará pokladní. Prodejny Coop umožňují dobití kreditu standartních českých mobilních operátorů včetně Coop Mobil.

Prodej losů

Na pokladnách si můžete kromě nákupu odnést i loterijní produkty. Čeká na vás velmi bohatá nabídka,  výhru můžete ověřit přímo na pokladně, kde částku do 1000 Kč ihned vyplatíme.

Platba papírovými stravenkami

Ve všech našich prodejnách akceptujeme platby těmito typy stravenek:

Up ( Chéque Déjeuner, Šek Servis, Cadhoc), Edenred (Ticket Restaurant, Service, Compliments ), Sodexo (Gastro Pass, Gastro dárkový, bonus)

 Platba elektronickou stravenkovou kartou

Akceptujeme platby těmito typy :

Sodexo                                            Edenred                                      UP

Tradiční a oceňované privátní výrobky COOP

Privátní výrobky COOP se dělí na základní kategorie - Klasik, Coop Quality Standard a Premium, z nichž všechny jsou dodávany od prověřených výrobců a jsou prodávany pod vlastní značkou.