Další “coopácká” pohádka startuje

3, 2, 1 – start! Natáčení pohádky Tajemství staré bambitky 2 právě začíná. COOP, hlavní partner této pohádky, u toho nesmí chybět.

8. dubna 2021 začíná natáčení pohádky Tajemství staré bambitky 2. Jedná se už o třetí pohádku, v níž je COOP hlavním partnerem. Téměř po deseti letech tak bude znovu  řádit strašný loupežník Karaba. Zahanbit se jistě nenechají ani jeho dcera, nyní již královna Anička se svým manželem králem Jakubem. A v rodičovských šlépějích kráčí i zvídavá princeznička Johanka.

Jaké špatnosti chystá dvojice roztomilých padouchů, bývalí rádcové Ferenc a Lorenc? Dostanou konečně pořádně za vyučenou? A kdo se tentokrát chopí staré bambitky, aby napravil lidské bezpráví?

Odpovědi na všechny tyto otázky nám dá asi až prosincová premiéra pohádky. My vám ovšem během roku budeme jak na webových a facebookovýmh stránkách, tak i v časopisech COOP Rádce a Čiperka přinášet střípky z natáčení Tajemství staré bambitky 2.

Ochutnávka z první pohádkové písničky

Tradiční a oceňované privátní výrobky COOP

Privátní výrobky COOP se dělí na základní kategorie - Klasik, Coop Quality Standard a Premium, z nichž všechny jsou dodávany od prověřených výrobců a jsou prodávany pod vlastní značkou.